Günün Tarihi:6 Aralık 2021

Öğrencilere sektör anlatıldı


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( SUBÜ ), Sapanca Meslek Yüksekokulu Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı ile Plant Akademi işbirliğinde “Sektör Buluşuyor” semineri düzenlendi.

Plant Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman moderatörlüğünde gerçekleştirilen seminere, Türkiye Peyzaj Mimarlar Oda Başkanı Murat Ermeydanı, Sapanca İlçe Tarım Müdürü Süleyman Kabakçı, SÜSBİR Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bilgin ve Peyzaj Mimarı Yasin Otuzoğlu konuşmacı olarak katıldı.  Sektörün sorunları ve geleceğinin tartışıldığı seminerde öğrencilere ve öğretim elemanlarına sektörün ihtiyacı hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Park ve Bahçe Bitkisi Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Nurettin Kartal, peyzaj sektörünün son senelerde gelişiminin gözle görünür şekilde arttığını, özel sektörün ve eğitim kurumlarının katılımıyla ihtiyaçların karşılandığını dile getirerek, Plant Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman ve katılımcılara verdikleri değerli bilgilerden dolayı teşekkür etti.

 

21 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 341 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU