Günün Tarihi:8 Mart 2021

Aday öğretmenler oryantasyon eğitiminde


Adapazarı’ndaki okullarda görev yapmak için atanan aday öğretmenler oryantasyon eğitimi alıyor.

Tanıtım dersi

Adapazarı’na atanan aday öğretmenler hizmet içi eğitim faaliyetleri kapsamında değişik etkinliklere katılıyorlar. Bu kapsamda Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Tanıtımı Dersini uygulamalı olarak Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinde işlediler. Ziyarette aday öğretmenlere Şube Müdürü Ahmet Kıvcı eşlik ederek birimlerin görev alanları ile ilgili öğretmenlere bilgi verildi.

Başarı diledi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, öğretmenlere yönelik konuşmasında, öğretmenlik mesleğinin kutsallığından bahsederek, başlangıçtaki heyecanlarını kaybetmemeleri temennisiyle görevlerinde kendilerine başarılar diledi.

Tecrübe buluşması

Öğretmenler eğitimin ikinci aşaması olan Tecrübeyle Buluşma Dersi kapsamında Atatürk İlkokulu emekli müdürü Müdür Turan ile bir araya geldi. Tecrübelerinden ve anılarından bahseden Müdür Turan ile sohbet oldukça keyifli geçti. Eğitimin kendileri için oldukça keyifli ve verimli geçtiğini belirten öğretmenler böylesine büyük bir camianın ferdi olmaktan büyük bir gurur duyduklarını ve kendileri ile yakından ilgilenen tüm Milli Eğitim Müdürlüğü personeline teşekkür ettiler.  

21 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 275 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU