Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Sabrın sonu mutluluk


Adapazarı 21 Haziran İlkokulu’nda 3ncü sınıf öğrencilerine yönelik ‘Hediye Paketi Taşıma Sorumluluğu Projesi’ gerçekleştirildi.

Adapazarı 21 Haziran İlkokulunun üçüncü sınıfları proje kapsamında aileleri tarafından alınan küçük hediye paketlerini bir hafta oyunca sabırla okula götürüp evlerine taşıdılar. Aile bireyleri tarafından paketlenen hediyelerin ne olduğunu bilmeyen öğrenciler heyecan içerisinde paketlerin açılacağı günü beklediler. Bir hafta boyuca hediye paketini açmayan, deforme etmeyen ve sabırla taşıyan küçükler önce öğretmenlerinden sorumluluk sertifikası aldı, ardından kendileri için hazırlanan paketleri heyecan içerisinde açtılar. Küçüklerin mutluluğuna Okul Müdürü Şener Atay, Rehber Öğretmen Şenel Çamdeviren ve 3-E Sınıfı Öğretmeni Candan Bilgin ortak oldu. Belgeleri dağıtılan Müdür Atay küçükleri sorumlulukları yerine getirmelerini nedeniyle tebrik etti.

 

23 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 460 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU