Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

CHP Hendek’te görev dağılımı


CHP Hendek İlçe Teşkilatı’nın oluşturulan yeni yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Mazbatayı aldı

Tek liste ile gidilen CHP Hendek İlçe Teşkilatı kongresinin ardından CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan mazbatasını aldı. Bayraktar, CHP eski İlçe Başkanı Reyhan Azak’tan görevi devralmasının ardından düzenlenen yönetim kurulu toplantısında görev dağılımlarını gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu

CHP Hendek İlçe Başkanı: Nihat Bayraktar. İlçe Sekreteri: Mehmet Kara. Sayman: Beyhan Balcı. Eğitim Sekreteri: Recep Sak. Bilişim Sorumlusu: Hasan Basri Bertan. Yerel Yönetim ve Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Fatih Enes İlkay. Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Celal Cesur. Kadın Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı: Nevin Şeşen. Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı: Pervin Mertdil. Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Özlem Zengin.  Yazılı ve Görsel Başından sorumlu Başkan Yardımcısı: Murat Kandaz. İnsan, Çevre ve İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı: Setenay Halis. Beslenme ve Gıda Ürünlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Gözde Kuru.

 

28 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 475 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU