Günün Tarihi:23 Ocak 2020

Eğitimlerini pekiştirdiler


Samet Mobilya Aksesuarları firması Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Akyazı Meslek Yüksekokulu İç Mekân Tasarımı, Mobilya ve Dekorasyon ve Makine programı öğrencilerine bilgilendirme eğitimi verdi. Öğrenciler eğitim ile teorik bilgilerini pekiştirme imkânı buldu.

Eğitime Akyazı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Sezgin Bıçak, Makine Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi İsmail Şahin, Mobilya ve Dekorasyon Bölümü Öğretim Görevlisi Hüseyin Üner ve İç Mekân Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Ahmet Şen ile öğrenciler katıldı.  Firma teknik destek Mühendisi Uğur Kılıç, kalkar kapak, sürme kapak ve bağlantı aksesuarları ile 5 ana ürün gamında hizmet verdiklerini belirterek, öğrencilere firma hakkında bilgiler verdi.  Öğrenciler verilen eğitim ile derste almış oldukları teorik bilgileri pekiştirme imkânı bulurken, Samet Mobilya Aksesuarları tarafından öğrencilerin mekanizmaları incelemeleri için, İç Mekân Tasarımı sınıfına büyük bir stant hediye edildi.

 

28 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 461 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU