Günün Tarihi:23 Ocak 2020

Çırak Öğrenciler üretime katılıyor


Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören çırak öğrenciler, tamamen yerli üretim yapan Söğütlü Organize Sanayi Bölgesindeki Seher Tekstil’de hem meslek derslerini işliyorlar hem de yerli üretime katkı sağlıyorlar.

Mesleki eğitim

Adapazarı MESEM ve Seher Tekstil arasında imzalanan protokol çerçevesinde Giyim Üretim Teknolojisi Alanı İç Giyim Modelistliği Dalı öğrencileri bölüm öğretmeni Nursen Kor Güneş’in öncülüğünde mesleki eğitim derslerini fabrika içinde işliyorlar.

 

Fiziki ortam

Adapazarı MESEM’de aynı zamanda müdür yardımcılığı görevini yürüten Giyim Alanı Öğretmeni Nursen Kor Güneş, bölüm öğrencilerinin Seher Tekstil firmasının kendilerine sunduğu imkanlar sayesinde derslerini en iyi fiziki ortamlarda uygulama fırsatı bulduklarını belirtti.

 

Sanayi-okul

Okul Müdürü Necmi Gökyokuş da sanayi-okul işbirliği çerçevesinde çırak öğrencilerine kapılarını açan ve her türlü eğitim desteği veren Seher Tekstil firmasının yöneticilerine ve çalışanlarına kurumu adına çok teşekkür etti.

 

28 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 545 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU