Günün Tarihi:23 Ocak 2020

SATSO’dan bütçe yemeği


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yılın son meclis toplantısını bütçe görüşmeleri ile tamamladı. Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından düzenlenen geleneksel bütçe yemeğinde meclis üyeleri bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Yemeğe katılım

Ev sahipliğini SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’in yaptığı bütçe yemeğinde Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu. 2020 yılı bütçe kabulünün ardından gerçekleştirilen etkinliğe; SATSO Meclis Üyeleri, Geçmiş Dönem Oda Başkanları, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Genç ve Kadın Girişimciler Kurul Başkanları da iştirak etti.

 

16 milyon 96 bin

Konuklara hoş geldiniz konuşmasını yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Odamız 2020 yılı bütçesi 16 milyon 96 bin 9 TL olarak karara bağlanmıştır. Odalarda ve meclisi olan kurumlarda bütçesinin oy birliği ile onaylanması o kurumdaki istişareyi ve birlik ve beraberliği gösterir. Ben Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak 87 meclis üyemizin ve 10 bini aşan üyemizin birlik ve beraberlik içinde çalışma azmini gördüğüm için hepinize teşekkür ediyorum. Bu birlik tablosu Odamıza ilimize bereket getirecektir. Daimi olmasını, hep birlikte nice hizmetler vermemizi arzu ediyorum.  Bu örnek çalışmamızın 2020 yılında diğer kurum ve kuruluşlara örnek olmasını diliyor, bütçemizin Odamıza, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

28 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 579 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU