Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Taraklı CHP’de Güneş seçildi


Taraklı’da 2 listenin yarıştığı CHP İlçe Başkanlığı Kongresi’nde mevcut Başkan Kadir Güneş yeniden seçildi.

Kongre

CHP Taraklı İlçe Kongresi’nde Kadir Güneş ve Turgay Kadıoğlu’nun listesi yarıştı.   Özcan Küçükçınar’a ait kahvehanede yapılan Taraklı CHP İlçe Başkanlığı seçiminde İl Başkanı Erdoğan Isır Divan Başkanlığı görevini yürütürken,  Divan katipliklerini ise Sabahattin Dönmez ile Mehmet Çabuk yaptı.

25 oy aldı

CHP MYK üyesi Ayça Taşkent, bazı il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı kongrede Başkan adayları Kadir Güneş ve Turgay Kadıoğlu, partililere katılımından dolayı teşekkür ederek başarı dileklerinde bulundu. 50 delegesi bulunan Taraklı CHP’de seçime 41 delege katıldı.  25 oy alan Kadir Güneş güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilirken; Turgay Kadıoğlu’nun listesi 16 oy aldı. 

Seçilen Liste

Başkan Kadir Güneş.

Yönetim Kurulu: Hüseyin Gömeç, İzzettin Kömürcü, İsmail İbri, Birol Çakar, Fedai Büyükboncuk, Hayrettin Güven, Mehmet Çabuk, Niyazi Çelik, Ahmet Çakar, Ümit Altıntaş.

İl Delegeleri; Kadir Güneş, Mehmet Esen, İsa Esentepe, Arif Çevik, Cemalettin Özer.

Kaybeden Liste

Turgay Kadıoğlu ve Yönetimi; İsmail Doğan, Erol Kolsuzoğlu, Ünal Doğan, Burhan Koç, Adnan Bozkurt, Özkan Soysal, Yüksel Özkan, Fatma Okumuş, Haluk Akdoğan, Vedat Kurt. İl Delegeleri; İsmail Doğan, Erol Kolsuzoğlu, Ünal Doğan, Burhan Koç, Adnan Bozkurt.

 

30 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 333 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU