Günün Tarihi:13 Nisan 2021

İş umudu!


Türkiye Vagon Sanayi A.Ş (TÜVAŞAŞ) tarafından yapılacak olan 20 kişilik sürekli işçi alımı için 2 bin 598 kişi başvurdu. İş başvurusunda bulunanlar arasında dün noter huzurunda yapılan kura çekiminde sözlü mülakata girecek olan 80 asil 80 de yedek kişi belirlendi.

İş ilanı yayınlandı    

TÜVASAŞ tarafından daha önce yayınlanan ilanda işyerine 20 sürekli işçi alımı yapılacağı açıklanmıştı. Marangoz, Makine Teknisyeni, Elektronik, Elektrik, Motor Test Teknisyeni, Otomotiv Boya İşçisi ve Raylı Sistemler Mekatronik alanlarında alınacak adayların en az lise mezunu olma şartının arandığı iş ilanı için başvuran kişi sayısının 2 bin 575 normal başvurunun yanı sıra 23 öncelikli başvuru ile birlikte toplam 2 bin 598 olduğu açıklandı.

Kura çekildi

20 kişilik kadrolu işçilik yüksek sayıda bir başvuru yapılırken dün bu kişiler arasında kura çekimi ile 80 asil 80 de yedek isim belirlendi. TÜVASAŞ Sosyal Tesisleri’nde, Noter huzurunda yapılan kurayı iş umuduyla başvuruda bulunan vatandaşlar da izledi. Kamera kaydının alındığı ve vatandaşların rahatlıkla izleyebileceği şekilde gerçekleştirilen kura çekiminde belirlenen 80 asil ve 80 yedek ismin evrakları incelendikten sonra sözlü mülakata girecekler. Sözlü mülakat sonrasında ise işe alınacak olan 20 kişi tespit edilecek.

31 Aralık 2019 , Salı Bu haber toplam 449 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU