Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Taraklılar’dan yeni yıl beklentisi


Taraklı’da 2019 yılı nasıl geçti? 2020 yılından beklentileriniz neler? diye vatandaşa sorduk.

Mehmet Korkmaz (Balıkçı); “2019 yılının bitmesine sayılı günler kaldı. İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha tamamlıyoruz. Daha önceki yıllarda yaşadığımız ekonomik sıkıntılar devam etti. 2020 yılında ekonominin iyi olacağını düşünmüyorum. Yeni yılda herkese sağlık diliyorum.”

Rafet Püyner (Aparatif Yiyecek;  “Özellikle mutluluk anlamında ailemiz için güzel bir yıl oldu. Oğlumu nişanladım.2020 yılında da düğün yapacağız. İnşallah mutlu günler yaşamaya devam edeceğiz. Herkes için mutluluk ve sağlık dilerim.”

Ayşe Bulut (Unlu Mamuller); “2019 yılı beklentilerimden uzak bir yıl oldu. 2020 yılının daha iyi geçeceğini umut ediyorum. Sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyorum.”

Nazmi Başarır (Tuhafiyeci); “Yaşanan sıkıntılara rağmen benim açımdan olumlu geçti. 2020 yılında iyi geçeceğini umut ediyorum. Yeni yılda herkese sağlık huzur ve mutluluk diliyorum.”

Ahmet Çağlar (Kavak Alım-Satım); “2019 yılı benim açımdan olumlu geçti diyemem. Sıkıntılı bir yıl geçirdik. 2020 yılının hepimiz için güzel bir yıl olmasını diliyorum. Ülkemiz için huzurlu güzel bir yıl olsun.”

Recai Çınar (Serbest); “Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini diliyorum. 2019 yılı her bakımdan sıkıntılı geçti. Yeni yıl inşallah daha iyi olur.”

Sefa İnan (Erkek Kuaförü); “2019 yılı iyi geçti. İşyerimi yeniledim. 2020 yılında önce sağlık sıhhat ve bereket diliyorum. Ülke olarak huzurlu olmayı diliyorum.”

İbrahim Uslu (Çiftçi); “Çiftçi olarak sıkıntılı yıl geçirdik. Toplumun her kesimi sıkıntı içerisinde. Ürettiğimizi değerinde satamıyoruz. 2020 yılının daha iyi geçeceğini umut ediyorum.”

  H. İbrahim Oruçoğlu (Ayakkabı Boyacısı); “2019 yılı beklentilerimizin çok altında oldu. Vatandaş ekonomik sıkıntı içerisinde bu da ticaretin her kesimine olumsuz yansıyor. 2020 yılında pek olumlu gelişme olacağını düşünmüyorum. Allah’ımıza hamd olsun ayakta durmaya çalışacağız.”

Şuayip Gürsoy (Manav);  “Esnaf olarak işlerimiz iyi.2019 yılı iyisiyle kötüsüyle geçti. Şu günler kış sezonu olduğu için işimiz biraz durgu geçiyor. Yeni yılın öncelikle sağlıklı ve huzurlu geçmesini diliyorum.2020 yılının daha güzel olacağını umut ediyorum.”

Emre Kabak (Esnaf); “2020 yılının sağlık ve huzur içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Allah huzurumuzu bozmasın. Birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İlçemize yatırımların gerçekleşeceği yıl olsun. Yeni yıl Taraklı için daha hareketli bir yıl olsun. Bereketli yıl olsun.”

Yaşar Koç(Kahveci); “2019 yılı daha önceki yıla göre daha olumsuz yıl geçti. Elektrik su mazot her şey pahalandı. Vatandaşın cebinde para yok. İnşallah 2020 yılı iyi bir yıl olur. Ama ben umutlu değilim. Allah sağlık ve huzuru eksik etmesin.”

Yakup Kara(Esnaf); “2019 yılının refah içerisinde geçtiğini söyleyemem. Herkes için sıkıntılı bir yıl olduğunu düşünüyorum.2020 yılının da iyi geçeceğini düşünmüyorum. İnşallah güzel bir yıl olur. Temennimiz bu” diye ifade etti.

 

31 Aralık 2019 , Salı Bu haber toplam 985 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU