Günün Tarihi:22 Şubat 2020

Yılın ilk bebeği


Sakarya’da 2020 yılının ilk bebeği saatler 00.02’i gösterdiğinde dünyaya geldi. Ahmet Emin Çakır adını verdikleri bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan anneyi Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ziyaret ederek hediye takdim etti.

İlk hediye validen

Nurgül ve Fezayil Çakır çifti yeni yılın ilk dakikalarında Ahmet Emin Çakır adını verdikleri bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı. Bu mutluluğa Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ve Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’de şahitlik etti. 3 kilo 770 gram dünyaya gelen bebeğe ilk hediyesi Vali Nayir’den geldi.

 

Güvenlik önlemleri

Öte yandan, 2019 yılının son bebeği olan Necla ve Doğan Aydın çiftinin Yiğit Asaf Aydın bebeğine de Vali Nayir tarafından hediye takdim edildi. Nayir, “Allah analı baba büyütsün. Sağlıklı sıhhatli olsunlar. Bizde bugün hem polis ve jandarmamızı yoldaki aldıkları güvenlik önlemleri esnasında yanlarına giderek tedbirlerini gittik gördük. Bugün aynı zamanda sağlık görevlilerimiz de sizler için görevleri başındalar” dedi.  

 

İlk hediyeler

Vali Nayir, “Bizim polis, jandarma ve sağlık görevlilerimizin hafta sonu ve yılbaşı tatili diye bir şeyleri yok, onlar görevlerini, nöbetlerini insanımız için yerine getiriyorlar, sizler için buradalar. Bizde gelelim hem 2019’un son çocuklarını hem de 2020 yılının ilk çocuklarını görmek nasip olur mu diye. Allah analı babalı büyütsün, inşallah iyi olurlar. İlk hediyelerini ben takdim edeyim çocuklarımızın” dedi.

 

 

2 Ocak 2020 , Perşembe Bu haber toplam 443 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU