Günün Tarihi:25 Şubat 2020

42 yıl sonra yeniden buluştular


1978 Yılında Akyazı Ortaokulunun 1-A sınıfında başladıkları okul hayatlarında 1984 yılında Akyazı Lisesi’nden mezun olan sınıf arkadaşları 36 yıl sonra buluştular.

Yurdun çeşitli yörelerinden hatta yurt dışından Akyazı’ya gelen sınıf arkadaşları yine aynı sınıftaki arkadaşları olan ve Ormanköy Mahallesinde Merkez Çay Ocağı sahibi Salih Özkan’ın ev sahipliğinde bir araya geldiler. Uzun yıllar sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan sınıf arkadaşları Salih Özkan, Sadettin Yıldırım, Adem Sarı, Abdülkadir Uluköylü, Ali Bayram, Ahmet ve Mehmet Dursun kardeşler, Veli Yanar, Ömer Uluköylü ve Ali Onat 40 yıl öncesinin anılarını paylaşırken saatlerin nasıl geçtiğini anlayamadılar.  Sınıf arkadaşları kendilerini ağırlayan Salih Özkan’a teşekkür ederek birbirlerine gelecek yıl tekrar buluşma sözü vererek veda ettiler.

6 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 229 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU