Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

Minikler çevreyi tanıyor


E- twinning projesi olan Doğayla Kodluyorum, Stemle Okuyorum projesi kapsamında Serdivan Mina Özdoğancı Anaokulu Yıldızlar Sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri Emine Coşkuntürk önderliğinde, Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı ziyaret ederek projede yapmış oldukları çalışmaları anlattılar.

Proje kapsamında ağaçların kesilmesinin yol açtığı olumsuz durumlar, küresel ısınma,  geri dönüşüm ve enerji tasarrufu gibi farklı problemlere çözüm arayan öğrencilere, Orman Bölge Müdürü Polat bilgi verdi. Erken yaş döneminde öğrencilerin doğa konusunda bilinçlenmesi,   ağaçların zarar görmemesi ve çevre kirliliği konusunda farkındalık kazanmalarının çok önemli olduğu belirten Müdür Polat, öğrencilere bu duyarlılığı kazandıran öğretmenleri Emine Coşkuntürk’ü tebrik ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bölge Müdürü Polat’ın minik misafirlerine anlamlı hediyeler verdi.

6 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 363 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU