Günün Tarihi:27 Kasım 2020

Hendek sevgiyle kuşandı


Hendek’te Kocaeli Terziler Odası’nın ‘Sevgiyle Kuşan’ etkinliğinin yemek ve eğlence programı yapıldı.

Engelli bireyler

Kocaeli Terziler Odası Başkanı Şaziye Hane Kahrımanlı’nın öncülüğünde gönül birliği yapan ve kendilerini sevgiyle kuşandıranlar olarak adlandıran gönüllülerin, engelli ve özel bireylerin hayatta neleri başarabildiğini göstermek amacıyla düzenlediği “Sevgiyle Kuşan” etkinliğinin yemek ve eğlence programı Hendek’te yapıldı. Hanne’s Cafe ve Restaurant’ta düzenlenen programa; Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Belediye Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Bahadır ve Fatih Öztürk, Kocaeli Terziler Odası Başkanı Şaziye Hane Kahrımanlı, Ortopedik Engelliler Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Şube Başkanı Murat Polat ve Özel bireyler ile aileleri katıldı. Engelli ve özel bireyler düzenlenen yemek ve eğlence programında aileleri ile birlikte gönüllerince eğlenerek mutlu bir gece yaşadı.

Mutluluk

Program hakkında konuşan Başkan Kahrımanlı, bir videodan etkilenerek bu projeyi yapmalıyız diyerek, arkadaşlarımızla başladığımızda birbirimizle istişare ederek, toplantılar yaparak, neler yapabiliriz, neler katabiliriz diyerek bu etkinliğe başladık. Hayat sadece bizlere bahşedilmiş bir şey değil, hayat hepimizin. Özel çocuklarımız ve aileleri ile yaklaşık 1 yıldır bir aradayız ve inanılmaz eğleniyor mutlu oluyoruz. Defileleri ve eğitimleri gözyaşlarıyla izledik, ama mutluluk gözyaşıydı. Hendek küçük yer evet ama buradaki ilişkiler daha sıcak, sizlerle her şeyi yapabiliriz. Bu anlamda her zaman manevi anlamda yanımızda olan ama maddi anlamda da sadece telefonun yeterli olduğu İsmet Hane’ye ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi. 

7 Ocak 2020 , Salı Bu haber toplam 391 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU