Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

‘Hendek bize güveniyor’


Hendek genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Belediyemiz kaynaklarını verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Hemşerilerimiz bize güveniyor, inanıyor” dedi.

Yerinde dinledi

Hendek Belediyesi ilçe genelinde başlattığı hizmet seferberliğini arttırarak devam ettirirken, Başkan Turgut Babaoğlu tüm çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşları yerinde dinlemeye de devam ediyor. 91 mahallede alt yapıdan üst yapıya kadar her alanda çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen Babaoğlu, “Karla mücadele ekiplerimiz yüksek kesimlerde 7/24 mesai yaparken, diğer yandan yağmur suyu güçlendirmeleri için çalışmalar devam ediyor. Güçlü bir alt yapı sağlam bir gelecek için 13 kilometre uzunluğunda yağmur suyu hattı inşa ettik. Kaldırım, yol yenileme, bakım onarım çalışmalarımız devam ederken 2020 yılı içinde kısa vadeli projelerimizi hayata geçirmenin planlarını yapıyoruz” dedi

Güvenler zedelenmeyecek

Tüm kurumlarla uyum içinde olduklarını anlatan Başkan Babaoğlu, “Hendek için hep birlikte çok çalışıyoruz. Hendek’te çok güzel bir uyum var. Tek derdimiz Hendek kazansın, güzelleşsin ve gelişsin. Şehrimizin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik adımlarımızı birer birer atarken verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Adil olacağız, adaletli olacağız, kaynakları yerinde ve etkin kullanacağız diye söz vermiştik. Hemşerilerimiz bize güveniyor, inanıyor. Onların güven ve inancını zedeleyecek en ufak bir girişimimiz olmayacak” ifadelerini kullandı.

Yanımızda Hendek var

Başkan Babaoğlu, “Hizmette planlı ve koordineli bir şekilde yolumuza devam ederken, belediyemiz kaynaklarını verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Milletimizin emanetine toz kondurmadan, yasalara ve yönetmeliklere uygun çalışıyoruz. Hendek Belediyesi hem yönetimiyle hem hizmetleriyle adil, adaletli ve hukukun emrettiği düzende çalışmaya devam edecektir. Bizim yanımızda Hendek var, Hendek’e sözümüz var” şeklinde konuştu. 

8 Ocak 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 366 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU