Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Duygu dolu ziyaret


Sakarya Tarım ve Orman İl Müdürü Nuri Al, Akyazı Tarım İlçe Müdürü Veysel Meydan’a iade-i ziyarette bulundu.

İade-i ziyaret

Yıllarca Akyazı’da İlçe Tarım Müdürlüğü yaptıktan sonra ayrılan ve son olarak Kocaeli İl Tarım Müdür Yardımcısı olarak görev yaparken Sakarya İl Tarım Müdürlüğüne atanan Nuri Al, fırsat buldukça kendisine ziyaret edenlere iade-i ziyarette bulunuyor. Sakarya Tarım ve Orman İl Müdürü Nuri Al,  Akyazı İlçe Tarım Müdürü Veysel Meydan ve müdürlük çalışanlarıyla bir araya geldi.

Duygulandı

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Tarım ve Orman İl Müdürü Al, “Bu ziyaretim beni bir hayli duygulandırdı. Yıllarca çalıştığım kuruma bu defa İl Tarım Müdürü olarak ziyaret ediyor olmam duygulanmamın ana sebebidir. Meslektaşlarım ile birlikte Sakarya’ya hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi

8 Ocak 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 518 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU