Günün Tarihi:27 Eylül 2020

‘Çocuk Hastanesi biran önce bitsin’


SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yapımı süren 250 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi inşaatını gezerek bilgi alan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Hastane binası biran önce bitsin” dedi.

Hızla devam ediyor

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ve SAÜEAH Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar ile inşaatı gezerek müteahhitten bilgiler alan Başkan Tever, “Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi; modern dizaynı, poliklinikleri ve teknolojik donanımıyla birlikte çağımızın tüm gereksinimlerini karşılayacak bir yapıya sahip ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Yakışacak

Modern görüntüsü ve teknolojik altyapısıyla Sakarya’ya hastanenin yakışacağını ifade eden Tever, “İnşaatın biran önce bitmesini bekliyoruz. İnşallah yılın ilk yarısında yüklenici firmadan teslim alacak ve Sakarya’mıza kazandıracağız. Hastanemizi teslim alındıktan hemen sonra da Sayın Cumhurbaşkanımızın bizzat katılacağı toplu açılış töreniyle birlikte açacağız” dedi. 

Hastanelerde çekilen yatak sıkıntısına büyük ölçüde katkı sağlayacak 250 yataklı yeni hastane binasının yılın ilk yarısında tamamen bitmesi bekleniyor. Şu anda son aşamaya gelinen hastanede iç dizaynlarda oluşturulmaya başlandı.

 

 

8 Ocak 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 56979 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU