Günün Tarihi:11 Temmuz 2020

Önce tarama sonra seminer


Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü tarafından İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile 5. sınıf öğrencilerine diş taraması yapılırken, Diş Hekimi Banu Aydın’da diş sağlığı semineri verdi.

Okulumuz Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü tarafından İlçe Sağlık Müdürlüğünden talep edilen diş taraması ve "Ağız ve Diş Sağlığı Semineri" 5. sınıf öğrencilerine yönelik oalrak gerçekleştirildi.  Okulumuz beşinci sınıf öğrencilerine de Diş Hekimi Banu Aydın tarafından sınıflarında diş taraması ve sinevizyon sunumu yapıldı. Seminerde ağız ve diş sağlığı, ağız bakımının önemi, diş fırçalama teknikleri, diş çürükleri ve tedavisi, diş çürüklerinin yol açtığı hastalıklar gibi konularda öğrencilere önemli bilgiler verildi. Seminer öğrencilerimizin merak ettikleri soruların cevaplandırılması ile son buldu. 

9 Ocak 2020 , Perşembe Bu haber toplam 546 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU