Günün Tarihi:17 Ocak 2021

Gençlere rozetlerini Milletvekili taktı


İYİ Parti Erenler İlçe Teşkilatına yeni üye olan gençlerin rozetlerini İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır taktı.

Sakarya için

İyi Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nda yeni katılan üyeler için tören yapıldı. İyi Parti’ye katılan genç üyeleri rozetlerini  Milletvekili Ümit Dikbayır ve İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan taktı.  Ümit Dikbayır Rozet töreninin ardından gençlerle bir araya gelerek uzun süre sohbet etti.  Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Millet Vekili Ümit Dikbayır, “Biz partiyi kurduğumuz günden bugüne çok yol kat ettik. Ancak siz gençlere Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi ayrı bir önem veriyor. Şimdi görüyorum ki biz bu partiyi iyi ki kurmuşuz, iyi ki sizler gibi değerli fedakar ve cefakar insanlarla tanışmışız. Bizler kendimiz için değil Sakarya için siyaset yapıyoruz. Sakarya’nın geleceği söz konu ise her taşın altına gövdemi koyarım asla bu başka partinin düşüncesi demem mecliste en ön safta mücadele ederim yeter ki Sakarya kazansın” dedi.

Umutlanıyoruz

Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ise,  “Geleceğimizin teminatı siz değerli gençleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Siyasetin her kademesinde sizlerin bulunması bizleri umutlandırıyor. Elimizden geldiği kadar bütün zamanımızı dışarıda geçirerek her ilçeye gitmeye çalışıyoruz ve görüştüğümüz vatandaşlarımızdan çok olumlu dönüşler alıyoruz. İnşallah aynı hızla çalışmalarımıza devam ederek hemşerilerimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağız” dedi.

Dertleri ile dertlenen

Törende gençlere başarılar dileyerek konuşma yapan Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, “Bizler yaptığımız her faaliyette il başkanımızı ve vekilimizi aramızda görmekten çok mutluyuz, hatta vekilim Sakarya’da en çok bulunan Sakarya’nın dertleri ile dertlenen ve sorunları için mücadele eden tek vekil. İnanın bunu siyasi görüş itibari ile söylemiyorum kalben ve içten söylüyorum. Genel Başkanımızın talimatı ile başlattığımız üye çalışmamız hızla sürüyor. Biz diyoruz ki Erenler İYİ olacak Sakarya İYİ olacak” ifadelerini kullandı.  

11 Ocak 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 487 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU