Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Orman Mühendisleri genel kurul yaptı


Türkiye Mimarlar, Mühendisler Odası Birliği Sakarya Orman Mühendisleri Odası’nın 6. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Oda üyeleri

Sakarya Şubesi'nin Olağan Genel Kurulu Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı ve oda üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurulda Divan Başkanlığına Halis Belen, Başkan Yardımcılığına Mehmet Çalışkan, Yazmanlar ise Recep Tanrıverdi ve Hale Özdemir oldu.

Genel Kurul, Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Dilaver’in konuşmasını ve Sakarya Şubesi 2018-2019 Yılları Faaliyet Raporunun Sunumu il edevam etti.

Birliktelik

Orman Bölge Müdürü Ziya Polat yaptığı konuşmasında, “Mesleğimizi en iyi yerlere taşıma ve sorunlara çözüm bulma adına hep beraber siyasi ve etnik ayrışmalara meydan vermeden yapılacak secim ve bu demokrasi şöleninde odamızı en iyi yerlere getirmeliyiz” dedi. Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı yaptığı konuşmada, “Seçimlerin odamıza mesleğimize hayırlar getirmesini diler birlik beraberlik içinde hayırlı sonuçlar elde ederiz” dedi.  Daha sonra mesleki sorunların, önerilerinin alınması ve tartışılması, 2018-2020 dönemine yönelik çalışma programının görüşülmesi ile devam etti. Önerilerinin alınmasının ardından şube yönetim kurulu asil ve yedek üyeler ile genel merkez delegeleri belirlendi.

13 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 500 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU