Günün Tarihi:29 Eylül 2020

MHP gazetecileri kutladı


MHP Akyazı İlçe teşkilatı 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü İlçe başkanı Ali Dertli imzasıyla yayınladığı mesajla hem de Akyazı’da görev yapan gazetecileri tek tek ziyaret ederek kutladı.

İlçe Başkanı Ali Dertli beraberinde Başkan yardımcısı Abdullah Akar ve Belediye Meclisi Üyeleri Furkan Çakıroğlu ve Ahmet Çetin ile birlikte Gazetemiz temsilcisi Salim Özyılmaz’ı Ofisinde ziyaret etti. Özyılmaz’ın şahsında başta YENİGÜN Gazetesi çalışanları olmak üzere tüm Çalışan Gazetecilerin günlerini tebrik etti. Ziyarette konuşan MHP İlçe başkanı Ali Dertli, basının ve basın çalışanlarının biz siyasiler için olmazsa olmazlarımızda ilk sırada yer alırlar. Yaptığımız ya da yapamadığımız çalışmaları kamuoyuna onlar aktarırlar ve bilgilendirirler. Onlar yani basın çalışanları bizim çok değer verdiklerimizdir. Bu gün bu ziyareti hem 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutlamak, hem de biz siyasilere verdiğiniz destek için teşekkür etmek için yapmaktayız. Bir kez daha sizin şahsınızda tüm çalışan meslektaşlarınızın günlerini kutluyoruz v e hepinize üstün başarılar temenni ediyoruz” dedi.

Temsilcimiz Özyılmaz’da, “Biz çalışan gazeteciler en doğru haberi en seri şekilde okurlarımıza ulaştırmaktan başka derdimiz yok. Bu konuda bize kim destek veriyorsa bizde onlara teşekkür ediyoruz” diyerek teşekkür etti.

13 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 489 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU