Günün Tarihi:8 Nisan 2020

Güzel Sanatlara özel tebrik


Milli Eğitim Bakanlığı Güzel Sanatlar Liseleri Danışmanı Türk Müziği Sanatçısı Aylin Şengün Taşçı ve Güzel Sanatlar Liseleri AR-GE Koordinatörü Yeliz Ayrancı, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi’ni ziyaret etti.

Eğitim faaliyetleri

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve SEAK tarafından düzenlenen ‘İlham Veren Öğretmenler Buluşmamaları’ kapsamında Sakarya’ya gelen Bakan Danışmanı Türk Müziği Sanatçısı Aylin Şengün Taşçı ve AR-GE Koordinatörü Yeliz Ayrancı, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi’ni ziyaret ederek eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı, öğrenci ve öğretmenler ile sohbet etti.

 

Tebrik etti

Şengün’ü, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Lise Müdürü Recep Borlukçu, Müdür Yardımcısı Mehtap Aydoğdu Bilgiç, Aile Birliği Başkanı Ekrem Ürdüç ve öğretmenler karşıladı. Okul binasını gezen, eğitim faaliyetleri hakkında bilgi alan Şengün, öğrencileri yetenekleri ve eğitim başarıları nedeniyle özel olarak tebrik etti. Salonda öğrencilerin mini konserini ilgiyle dinleyen Şengün, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi’ni yakından takip ettiklerini, istekler ve beklentileri konusunda yanlarında olacaklarını söyledi.

 

17 Ocak 2020 , Cuma Bu haber toplam 778 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU