Günün Tarihi:25 Kasım 2020

Atikehanım öğretmenleri İspanya’ya gidecek


Hendek Atikehanım Ortaokulu öğretmenleri Erasmus projesi kapsamında İspanya’nın Barcelona şehrinde eğitim alacaklar.

Eğitim uyumu

Türkiye Ulusal Ajansın Erasmus+ Programı ile hibelendirdiği 2019-1-TR01-K101-062190 numaralı "Happy School Happy Future!(Mutlu Okul Mutlu Gelecek!)" adlı proje kapsamında dezavantajlı çocukların eğitim öğretime uyumu amaçlanmaktadır.  Projenin Barcelona/İspanya ve Roma/İtalya olmak üzere iki ayağı bulunmaktadır. Öğretmenler, projenin ilk ayağı olan Barcelona’da 19 – 27 Ocak 2020 tarihleri arasında dezavantajlı öğrencilerin eğitime uyumuna yönelik kursa katılacaklardır.

7öğretmen

Atikehanım Ortaokulu Müdürü Kadir Görme konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Bu proje okulumuz adına çok büyük bir başarıdır. 7 personelimiz İspanya’nın Barcelona kentinde 5 gün süreyle dezavantajlı öğrencilere yönelik kursa katılacaklardır. Öğretmenlerimiz yurt dışında kazandıkları deneyimler sayesinde hem mesleki gelişim fırsatı bulacak hem de kazandıkları becerileri okulumuzda, çevremizde uygulayarak dezavantajlı öğrencilerin eğitime uyumu kolaylaşacaktır” dedi.

18 Ocak 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 496 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU