Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Ülkücülerden mülk edinme projesi


Sakarya Ülkü Ocakları kısa bir süre önce başlattıkları “Ülkü Ocakları Mülk Edinme Projesi”ne destek veren Adapazarı İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

İleriye taşıyacak

Ülkü Ocak Başkanı Soyhan Sofuoğlu, MHP Gurup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül ve Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar’ın sosyal medya üzerinden yaptığı çağrılar ile hızlanan projeye destek için MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan İl Ocak Başkanı Soyhan Sofuoğlu, “Ülkü Ocaklarımızın fiziki şartlarını çok daha ileriye taşıyacak bir projeyi gerçekleştirmek istiyoruz” dedi. Ocak Başkanı Sofuoğlu,  ziyaret anısına çocuklar için Nutuk kitabını armağan etti.

Desteğe davet

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak ise, “Ülkü Ocaklarına destek vermek memleket surlarına bir tuğla koymakla eş değerdir, ülkücüler bu surlarda her daim milletimizin faydasını gözlerler, tüm teşkilat birimlerimizle bu projeye destek vereceğiz. Adapazarlı hemşerilerimizi de desteğe davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.  Sakarya Ülkü Ocakları Mülk Edinme Projesi’ne destek vermek isteyenler ‪bu ıban’dan yardım edebilirler. Ziraat Bankası Hesap No: TR110001001913559938445002

 

18 Ocak 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 621 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU