Günün Tarihi:3 Temmuz 2020

Ferizli’de karne töreni


2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk yarısı sona ermesi nedeniyle Ferizli’de karne töreni düzenledi.

Büyük önem

Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkanvekili Hakan Demirbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz ve ilçe protokolü, Değirmencik Rüveyde Güneş Okulu’nda düzenlenen törene katılarak öğrencilere karne verdi.  Öğrencilerin ülkenin geleceği, istikbali ve en büyük zenginliği olduğunu vurgulayan Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş, belediye olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirtti.

 

Fiziki ortam

Öğrencilere karne veren ve sevinçlerine ortak olan Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ise “Bugün bu sıralarda oturan öğrencilerimiz yarınlarımıza yön verecekler. Her türlü bilgi birikim ve donanımıyla çağın gereksinimlerine uygun şekilde yetişen evlatlarımız aydınlık Türkiye’nin geleceğidir. Özellikle eğitim öğretim kalitesinin artması ve fiziki ortamların iyileştirilmesi, yeni okul binalarının yapılması eğitim standartlarını en üst seviyeye ulaştırmıştır. Bu sıralarda eğitim öğretim gören evlatlarımız yarın ülkenin dört bir yanında görev alacaklar ve ülkemizi yönetecekler” dedi.

 

3 Şubat’ta

İkinci yarıyıl eğitim öğretim dönemi 3 Şubat Pazartesi başlayacak. İkinci dönem ara tatili 6-10 Nisan'da yapılacak. 13 Nisan'da başlayacak ikinci dönemin ikinci yarısı ise 19 Haziran Cuma tamamlanarak 11 haftalık yaz tatiline girilecek. 

20 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 899 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU