Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Kantinciler gecede buluştu


Sakarya Kantin İşletmecileri Derneği üyesi kantinciler Dernek Başkanı Nuray Aktaş tarafından düzenlenen birlik beraberlik ve dayanışma gecesinde bir araya geldi.

Aileler katıldı

Sakarya Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Nuray Aktaş düzenlediği birlik beraberlik ve dayanışma gecesinde dernek üyesi kantincileri bir araya getirdi.Tunatan Tesislerinde düzenlenen geceye Sakarya Kitap, Kırtasiye, Gazete Bayileri Büfe ve Tekel Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Coşkun Bilir, Sakarya Kantin İşletmecileri Derneği Onursal Başkanı Kemal Yavuz, Sakarya Kantin İşletmecileri Derneği eski Başkanı İbrahim Demir ve dernek üyesi kantinciler aileleri ile birlikte katıldı.

 

Etkinlikler düzenlenecek

Birlik beraberlik ve dayanışma gecesinde bir konuşma gerçekleştiren Dernek Başkanı Nuray Aktaş, “ Yönetim kurulumuzla birlikte kısa-orta ve uzun vadede vizyonumuzu belirledik. Önceliğimiz tüm kamu kurumları ve STK’larla iletişim içinde olmaktır. Bu kapsamda hedefimiz hak ve adalet çerçevesinde birlik, beraberlik ve dayanışmamızı bu ve benzeri etkinliklerle üst seviyeye taşımaktır” dedi.

 

İstihdam belirlenecek

Aktaş, “ Kantincilerimizin ödedikleri kiraları tespit ederek ilimiz ve ülke ekonomisine ne kadar katkı sağladığını tespit edeceğiz. Aynı şekilde çalışan personeller de tespit edilerek sağlanan istihdam belirlenecek. Bu hususları tespit etmek için de her ay bir ilçemizde toplantı gerçekleştireceğiz. Tüm dernek üyelerimize davetimize iştirak ettikleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Plaket takdimi

Başkan Nuray Aktaş konuşmasının ardından Sakarya Kitap, Kırtasiye, Gazete Bayileri Büfe ve Tekel Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Coşkun Bilir veSakarya Kantin İşletmecileri Derneği Onursal Başkanı Kemal Yavuz’a plaket ve hediye takdim etti. Plaket töreni sonrasında ise dernek üyeleri Tunatan tesislerinin müzisyenleri Grup Keyf Cafer ve Naz ikilisinin söylediği şarkılar ile eğlendiler. 

20 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 1333 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU