Günün Tarihi:8 Nisan 2020

Gelecek Partisi’ne 4 aday


Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığını yaptığı Gelecek Partisi, Sakarya'da teşkilatlanmayı tamamlamak amacıyla bir araya geldi. İl Başkanlığı için istişarenin yapıldığı toplantıda 4 isim öne çıktı.

Toplantıya katılım

Adapazarı Ramada Otel’de yapılan teşkilatlanma toplantısına Genel Başkan Yardımcısı Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, Politika Kurulu Gençlik ve Spor İşleri Başkanı Sakarya Koordinatörü Cuma İçten, kurucular kurulu üyesi Nuray Sağıroğlu katıldı.

 

İstişare yapıldı

Toplantıda Ayhan sefer Üstün parti çalışmalarıyla ilgili bilgiler verirken, Nedim Yamalı'da gündemi değerlendirdi. Toplantıda Sakarya Gelecek Partisi’ne gönül veren partili kişiler ile İl başkanlığı için karşılıklı istişareler de bulundu.

 

4 isim aday oldu

Toplantıda Ender Serbes, Faruk Albay, Mehmet Şensoy ve İlkay Soy kurucu il başkanlığı adayı olduklarını açıkladılar. Aday olan başkanların tanıtım konuşmalarından sonra, katılanların karşılıklı istişareleriyle toplantı sonuçlanırken salonda Ender Serbes ismi ağırlık kazandı. Önümüzdeki hafta kurucu başkanın açıklanması bekleniyor.

20 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 635 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU