Günün Tarihi:26 Eylül 2020

Muhtarlardan güzel bir gece


Akyazı Akbalık Mahalle Muhtarı Rüstem Bilgi, diğer mahalle muhtarlarını ağırladı.

İkramda bulundu

Akyazı’nın şirin mahallelerinden biri olan ve adını Ayşecik Güreşleri ile Türkiye’ye duyurma başarısı gösteren Akbalık Mahallesi Muhtarı Rüstem Bilgi (Ananba), diğer mahalle muhtarlarını ağırladı. Muhtarlar Derneği Bekir Durmuş başta olmak üzere diğer mahalle muhtarlarını Akbalık’ta Abhaz Kültür Evi’nde misafir eden  Rüstem Bilgi, izzet ve ikramlarla meslektaşlarının gönüllerine girmeyi başardı.

Sorunları konuştular

Misafir muhtarlar adına konuşan Dernek Başkanı ve Durmuşlar Mahalle Muhtarı Bekir Durmuş, Muhtar Rüstem Bilgi’nin daveti ile geldikleri Akbalık’ta çok iyi ağırlandıklarını, hem şahsı adına hem de arkadaşları adına hizmet edenlere teşekkür etti.  Muhtarlar aynı zamanda meslekteki sorunlar ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu.  

21 Ocak 2020 , Salı Bu haber toplam 365 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU