Günün Tarihi:26 Eylül 2020

Şiirle huzur buldular


Melek Nişancı Huzurevi’nde düzenlenen “Her İlmekte Bir Sevgi” programında 72 yaşındaki Şakir Alimoğlu tarafından kaleme alınan Şiir Gözler isimli kitap okuyucuyla buluştu.

Gönüllüler yer aldı

Hendek Melek Nişancı Huzurevi’nde İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından, “Her İlmekte Bir Sevgi” programı düzenlendi. Vali Ahmet Hamdi Nayir'in eşi Münevver Nayir’in de yer aldığı programa Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, İlçe Sağlık Müdürü Burcu Başaran Güngör, ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, huzur evi sakinleri ve gönüllüler katıldı.

Atkı dağıtıldı

Programda kısa bir konuşma yapan Burcu Başaran Güngör, “Proje paylaşmanın ve dayanışma duygusunun topluma yansıtılmasını hedeflemektedir. Ele Emeği ile örülen yüzlerce atkı bize ulaştırıldı. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. Canlı müzik eşliğinde şiirler okunan programda kapsamında plaket töreni düzenlendi. Programda ayrıca projeyi destekleyen video gösterimi yapıldı. Ardından huzur evi sakinlerine ele emeği ile örülen  atkılar dağıtıldı.

72 yaşında

Program sonunda 72 yaşındaki huzurevi sakini Şakir Alimoğlu tarafından yazılan, ‘Şiir Gözler’ isimli şiir kitabı tanıtıldı. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından desteklenen şiir kitabı Alimoğlu’nu çok mutlu etti. Şakir Alimoğlu Başkan Babaoğlu’na vermiş olduğu destek nedeniyle çok teşekkür etti. 

21 Ocak 2020 , Salı Bu haber toplam 323 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU