Günün Tarihi:26 Eylül 2020

Sağlıkçılara üreme eğitimi


Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından hekim, ebe ve hemşirelere "Üreme Sağlığı Eğitim Programı" kapsamında bu yılın Cinsel Sağlık Modüler Eğitimi’nin ilki verildi.

Sertifika aldılar

İl Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Kronik Durumlar Birimi tarafından hekim, ebe ve hemşirelere yönelik Bahçelievler ASM Üreme Sağlığı Eğitim Merkezi’nde "Üreme Sağlığı Eğitim Programı" kapsamında bu yılın Cinsel Sağlık Modüler Eğitimi’nin ilki gerçekleştirildi.  15 gün süren eğitimde 4 hekim, 3 ebe ve 5 hemşire düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Eğitimler interaktif eğitim teknikleri kullanılarak, katılımcıların aktif olduğu olumlu eğitim ortamında yapıldı. Eğitimde demonstrasyon, rol-play, vaka tartışmaları v.b. teknikler kullanıldı. 

23 Ocak 2020 , Perşembe Bu haber toplam 367 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU