Günün Tarihi:9 Mart 2021

Ormanda genel değerlendirme


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü 2019 yılı tüm ormancılık çalışmaları, 2020 yılı program ve çalışma prensipleri konulu genel değerlendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıya katılım

Toplantı Bölge Müdürü Ziya Polat öncülüğünde Bölge Müdür Yardımcıları Halil Karademir, Halis Belen, Adil Şencan, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürü ve Hukuk Müşaviri, İşletme Şefleri, Emlak Şefi, Ağaçlandırma ve Kadastro Mülkiyet Şeflerinin katılımıyla Gölcük TH NESS Hotel gerçekleştirildi.

 

Başarılı bir yıl

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bölge Müdürü Ziya Polat, “Göreve başladığımız günden bugüne zamana tüm personelimizde özverili çalışmalar gördüm. Biz büyük bir aileyiz. Ailede huzur ve güven ortamı oluşturarak tüm işlerimizde mevzuata uygun tüm vatandaşlarımıza eşit davranmalıyız. Ormancılık faaliyetlerinde yüzde 100’e yakın program gerçekleşmeleri ile başarılı bir yıla imza attık. Ormancılığa, halkımıza yeni neler katabiliriz düşüncesiyle çalışmalıyız” dedi.

 

‘Kapımıza gelen’

Polat, “Kapımıza gelen her vatandaşımıza gerekli ilgiyi göstererek belki bir daha hiç kapımıza gelmeyecekmiş gibi yardımcı olalım. Devlet kaynaklarının iyi kullanılması temel amacımız olmalıdır. Orman alanına kaçak yapılaşmaların önüne geçerek 80 milyon vatandaşımızın hakkı ve gelecek nesillerimizin mirası ve sigortası olan ormanlarımızın etkin korunması önemlidir. Sorumluluğumuzun bilincinde ve zamanında hareket ettiğimiz takdirde negatif unsurları pozitife çevirmek elimizde. Bizim için gerekli olan şey kendimizden başlayarak personelimizi de verimli çalıştırabilmektir. Bu duygularla toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Toplantı; İşletme Şefleri, Ağaçlandırma ve Kadastro Mülkiyet Şeflerinin 2019 yılı program gerçekleşmeleri ve 2020 yılı program hedefleri ile ilgili sunumları ile devam etti.

 

23 Ocak 2020 , Perşembe Bu haber toplam 472 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU