Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Hacıoğlu sakinlerinin sesi oldu


Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu, Erenler’de yaşanan sorunlara dikkat çekti.

Sorunları dillendirdi

Erenler’de yaşanan sorunlara yaptığı açıklamayla dikkat çeken SP Erenler İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu,  ilçenin en köklü mahallelerinden Hacıoğlu Mahallesi’nde en yoğun trafik akışına sahip olan Hacıoğlu Caddesi'ndeki yol çalışmasının son günlerde yağan yağmurların da etkisiyle, ciddi anlamda insanlar da bir mağduriyet oluşturduğu görüldüğünü ifade ederek  "Belediyemizce insanımız için yapılan her hizmet, mutlaka çok değerli ve kıymetlidir.”

Yetkililere seslendi

Ekşioğlu, “Her doğum sancılı geçmektedir. Bu anlamda da mahalle sakinlerinin yeterince anlayış gösterdiği düşüncesindeyiz. Lakin vurdum duymazcasına boşvermişlikcesine yapılan çalışmalar, artık insanlarımız da sabrını taşırma noktasına gelmiştir. Bundan dolayı yetkililerimize sesleniyoruz. Bu mağduriyetin bir an önce giderilip bu çalışmanın sonlandırılması ve caddenin yeni bir vizyona kavuşması temennisindeyiz. Bizim için önemli olan ilçemiz insanın en değerli en önemli hizmetlere kavuşmuş olmasıdır” dedi.

Çözüme kavuşturun

Saadet Partisi olarak bizim dışımızda da olsa her kim tarafından yapılıyorsa da takdir edeceklerini anlatan Ekşioğlu, uzun yıllardır çözüme kavuşturulamayan ve insanlarımız da ciddi anlamda sıkıntı oluşturan bu caddede bugün bu başlatılmış olan çalışmanın hakikaten çok değerli olduğunu, lakin varsa eğer bununla ilgilenen bir taşeronun mutlak suretle belediyemiz yetkililerince denetlenmesi gerektiğini, bir an evvel de çözüme kavuşturulmasını talep ederek, “Eğer bu anlamda bitiş süresi uzamadan bir hizmet çözüme kavuşturulursa bu insanımız adına da en makbul olacak şeklidir. Bundan dolayı yetkililere sesleniyor ve bu çalışmanın bir an önce muvaffakiyete kavuşturulmasını talep ediyoruz” dedi.

24 Ocak 2020 , Cuma Bu haber toplam 477 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU