Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

CHP İl Kongresini 15 Şubat’ta yapacak


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, il kongresinin tarihinin belirlendiğini açıkladı.

Tarih onaylandı

Erdoğan yaptığı yazılı açıklamasında, “Cumhuriyet Halk Partisi İl yönetimi olarak son toplantımızda İl Kongremizin tarihi ve yeri konusunda görüşler alınmış, bu doğrultuda araştırmalar yapılmıştır. Uygun tarih olarak 15 Şubat Cumartesi gününe karar verilmiş, yer olarak da Sakarya Atatürk Kapalı Spor Salonu belirlenmiştir. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimize İl Yönetimimizin isteği, tarih ve yerin uygunluk durumları iletilmiştir.  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimizin uygun gördüğü ve onayladığı tarih 15 Şubat Cumartesi günüdür” dedi.

 

Demokrasi coşkusu

Isır, “Kapalı Spor Salonunda Gerçekleştireceğimiz İl Kongremiz Cumhuriyet Halk Partisinin İktidara ne kadar hazır olduğunun ve istediğinin göstergesi olacaktır. Sakarya İl Kongremiz Cumhuriyet Halk Partisi üyelerimize ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Tek adam tarafından belirlenmeyen, tek adam tarafından hazırlanmayan adaylarımızın, yöneticilerimizin olduğu, Tüm adaylarımızın kendilerini sadece Sakarya Kongre delegelerine emanet ettiği demokrasi coşkusuna, tüm Sakarya Halkımızı ve değerli basın emekçilerini davet ediyoruz.

Şimdiden Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Kongresinde aday olacak Cumhuriyet sevdalısı İl Başkan adaylarımıza ve Yönetimlere aday olacak üyelerimize başarılar diliyorum” dedi.

 

24 Ocak 2020 , Cuma Bu haber toplam 1330 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU