Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

Gelecek Partisi’nin İl Başkanı Serbes oldu


Gelecek Partisi’nin Sakarya’daki kurucu il başkanlığı görevi işadamı Ender Serbes’e verildi.

‘Biz varız’

Ahmet Davutoğlu tarafından ataması imzalanan Serbes belgesini alarak göreve başladı. Davutoğlu’nun başarı dileğinde bulunduğu Serbes, kendisine tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağını söyledi. Sakarya’da en başından beri, beraber yürüdükleri yol arkadaşlarına da verdikleri emekler için teşekkür eden Serbes, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada uyum içinde beraber çalışacaklarını belirterek “Partimizde ben değil, biz varız. Hep birlikte bir bütünüz ve bir vücudun parçaları gibiyiz. Partimiz toplumda büyük bir heyecan meydana getirdi. Büyük bir şevk ve azimle çalışmaya devam edeceğiz. İşçinin, memurun, köylünün, esnafın, gençlerin ve toplumun bütün kesimlerinin sorunlarını biliyoruz ve çözüm reçetesi Gelecek Partisi’ndedir” dedi.

 

Adaletin tesisi

Sakaryalıları Gelecek Partisi’ne destek vermeye çağıran Serbes, “Partimiz öncelikle hür düşünce ve adaleti tesis edecek. Adalet mülkün temeli. Zaten adalet tesis edilince toplumun bütün kesimlerinin yaşadığı sorunların çözümü de bir o kadar kolaylaşacak. Kendimize mevki, siyasi saygınlık, çıkar ve koltuk edinmek için değil, gerçekten samimiyetle halkımıza faydalı olmak için bu şemsiye altındayız” dedi.

 

Hayal değil

Serbes, “Hiç kimseden dünyevi olarak bir beklentimiz yok. Şükürler olsun buna ihtiyacımız da yok. Allah’ın izniyle insanların sorunlarını çözmek, mutlu olmalarını sağlamak bize en büyük hazzı verir. Bütün farklılıklara rağmen, yarından kaygı duymadan güven içerisinde yaşayan bir ülke en büyük hedefimiz. Bu hayal değil. Dünyada bunu başarabilen çok sayıda ülke var. Biz neden başarmayalım. Bunu da parti programımızla gerçekleştireceğimize inancımız tam. Yeter ki birlik olalım ve önyargısız bu yolda yürüyenlerle hareket edelim. Gelecek; Gelecek Partisi’nde. Geleceğimizi; Gelecek Partisi ile güzel bir şekilde inşa edeceğiz” dedi.

 

24 Ocak 2020 , Cuma Bu haber toplam 2917 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU