Günün Tarihi:23 Ekim 2020

‘Olumlu muhalefet olacağız’


Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes, herkesi kucaklayıcı, her kesimi dikkate alan bir yapıları olduğunu belirterek, “Olumlu muhalefetimiz ile farklı bir şekilde dürüstçe siyaset yapacağız” dedi.

50+50 kişilik yönetim

Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes ve beraberinde yeni siyaseti girmiş isimler olan Faruk Albay, Uğur Kanat ve Özcan Kam ile birlikte gazetemize yaptığı ziyaretinde,“İlk ziyarete basınımızdan başladık.Hızlı bir şekilde il binamızı belirlemeye çalışırken, diğer taraftan 50 asil ve 50 yedek üyeden oluşacak il yönetimimizi oluşturuyoruz” dedi.

 

İlçe teşkilatları

Kendileri ile hareket eden bir çok isim ilçe teşkilatlarını oluşturacaklarını ifade eden Serbes, “Yönetimler oluşurken her görüşe açığız. Bu konuda STK’lardan görüş ve öneri alacağız. Yelpazemiz çok geniş her kesimden, her toplumdan yönetimimizde isimler olabilir. Çünkü vatandaşta bir korku, bir muzdariplik var. Biz inşallah Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu ve yiğit siyasetçilerle bunu yeneceğiz” dedi.

 

İl Kongresi

Teşkilatlanma süreci hızla tamamlayıp 3-4 ay içinde kongre yapmayı hedeflediklerini ifade eden Başkan Serbes, “Şeffaf, ilkeli, dürüst ve hesap verebilir bir siyaset zemininde ilerliyoruz. Halkımızın da bu çağrıya kulak vermelerini istiyoruz. Herkesi kucaklayıcı, her kesimi dikkate alan bir yapımızla inşallah sonuca ulaşacağız” diye konuştu.

 

 

25 Ocak 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 496 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU