Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

‘Grup yollarımız yapılsın!’


MHP Akyazı İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Dertli ve beraberindekiler Bedil Kazancı Mahallesini ziyaret ederek, vatandaşın sorunlarını dinleyip not aldı.

Soykan süre istemiş

MHP Ayazı İlçe Başkanı Ali Dertli Başkanlığı’nda İlçe yönetimi ve Belediye Meclis üyeleri Yatsı namazı sonrası mahalle halkı ile mahalle kahvesinde bir araya geldi.  Başkan  Ali Dertli ziyaret sebeplerinin dertleri dinleyip çözümü için ilgili makamlara iletmek olduğunu söyledi.   Mahallenin sorunlarını Muhtar Mustafa Demir dile getirdi. Muhtar  Demir, ilgililerden sözünü aldıkları 4 kilometrelik bir yolları olduğunu,  bunun yapılması için de Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın 1 yıllık bir süre istediğini söyledi.

7 kilometre kısalacak

Muhtar Demir, “Yapılması çok gerekli olan 3 kilometrelik bir başka gurup yolumuz daha var. Adapazarı istikametine doğru giden mahalle komşumuz Şevki ile olan yolumuzun yapılması ile Adapazarı’na olan mesafemiz 7 kilometre kısalacak. Mahallemiz ve çevre mahallelerindeki araç sayısının çokluğu göz önüne alındığında ekonomik yönden hem halkımız ve hem de devletimizin büyük menfaati olacak. Bu konularda destek istiyoruz” diye sorunları dile getirdi.

Kavaklık sorunu

Mahalleli bir vatandaş ise, evinin yakınındaki bir tarlaya kavak ekildiğini söyleyerek, “Bana gelecekte büyük zarar vereceğini düşünüyorum. Buna nasıl engel olabileceğim konusunda bilgi sahibi değilim. Bu konunun çözümü için sizden yardım istiyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi  ev Akyazı Belediyesi meclis üyesi Ergün Öztürk’te ziyarete katılarak vatandaşı dinledi.

 

27 Ocak 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 472 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU