Günün Tarihi:17 Nisan 2021

SAÜ Mezunlar Derneği’nde değişim


Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Dernek Başkanlığı görevini bir yıl yapan Doç. Dr. Furkan Beşel görevini Arş. Gör. Abdullah Talha Genç’e devretti.

İş bulma imkanı

Doç. Dr. Furkan Beşel, öğrencilerin üniversiteye aidiyet duygularını artırmaya yönelik çalışmalar yaktıklarını, öğrenci kulüpleriyle toplantılar düzenlediklerini, derneğe ait web sitesi ve sosyal medya hesapları oluşturulduğunu, mezunların iş bulma imkânlarını artırmaya yönelik çalışmalar yaptıklarını velogolu hediyelik ürünler hazırlatıldığını ifade etti.

 

Şehir için  

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Doç. Dr. Furkan Beşel, “Büyükşehir Belediyesinde görevlendirilmiş olmam ve iş yoğunluğum dolayısıyla müsaade istemiş bulunmaktayım. Görev süresince yönetim kurulumuza her konuda destek olan ve yol gösteren başta Sakarya Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Savaşan Hocamıza ve üniversite yönetimimize ayrıca teşekkür ederiz. 200 bin mezunu ve yaklaşık bin üyesi ile üniversitemiz ve şehrimiz için önemli bir sivil toplum kuruluşu olan Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin yeni yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

 

Aidiyet duygusu

Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı seçilen Arş. Gör. Abdullah Talha Genç ise “Yeni yönetim olarak mezunlarımıza aidiyet duygusu kazandıracak, eski mezunlarımıza ulaşacak, etkin sosyal medya kullanımı ile çalışmalarımızı artıracağız. Görevi devraldığımız Doç. Dr. Furkan Beşel başkanlığındaki yönetime emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Onların açtığı yolda çıtayı daha yukarı çıkarmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

Yönetim kurulu

Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin yeni yönetim kurulu ise Arş. Gör. Abdullah Talha Genç, Arş. Gör. Mervan Selçuk, Dr. Mücahit Özdemir, Arş. Gör. Salih Ulev ve Arş. Gör. Veysel İnal’dan oluşuyor.

 

28 Ocak 2020 , Salı Bu haber toplam 418 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU