Günün Tarihi:3 Temmuz 2020

Akyazı BBP’de Yolcu güven tazeledi


Akyazı Büyük Birlik Partisi 3. Olağan Genel Kurulu Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) salonunda yapıldı. Kongrede seçime tek listeyle giden Naim Yolcu yeniden başkan seçildi.

Hesap raporları

Hayati Örencik tarafından yönetilen Büyük Birlik Partisi Akyazı İlçe kongresi Kuran-ı Kerim okunması ve ardından da saygı duruşu ve istiklal marşının söylenmesi ile başladı. Yönetim Kurulu tarafından hazırlanmış olan faaliyet ve hesap raporları yönetim kurulu üyelerinden Hamdi Erdoğan tarafından okundu ve oylanarak kabul edildi.

 

Tekrar seçildi

Gerçekleşen genel kuralda Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Yaşar Sayan, Sakarya İl Başkanı Cemal Can ve Akyazı İlçe Başkanı Naim Yolcu birer konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmalar sonrası seçimlere gidildi. Yapılan tek listeli seçimde eski Başkan Naim Yolcu tekrar başkan seçildi.

 

Yönetim kurulu

Yönetim Kurulu üyeliklerine Serdar Apaydın, Hamdi Erdoğan, Ali Bayram, Şenol Kaya, Ömür Çakıroğlu, Ferhat Yılmaz, Ersin Kocabıyık, Şamil Ağırlar, Bedirhan Demirci, Kadir Yılmaz, Levent Serdar, Abdullah Hacıeyüpoğlu, Coşkun Çilingir, Gökhan Toprak, Baki Demir, Ergün Bahadır, Şahin Türkan, Hasan Işık,  Mehmet Kara, İsmail Demir, Halit Dere seçildiler.

 

 İl delegeleri

İl delegeliklerine ise Naim Yolcu, Serdar Apaydın, Hamdi Erdoğan, Ali Bayram, Şenol Kaya, Ömür Çakıroğlu, M. Ferhat Yılmaz, Ersin Koca bıyık, Şamil Ağırlar, Bedirhan Demirci, Kadir Yılmaz, Levent Serdar, Coşkun Çilingir, Gökhan Toprak, Baki Demir, Ergün Bahadır, Şahin Türkan, Hasan Işık, Mehmet Kara, Halit Dere, Naci Macar, Rabia Erdoğan, Nurcan Apaydın, Seda Kocabıyık, Mücahit Yolcu, Büşra Macar, Ramazan Sever, Salih Bakırcı, Tunahan Aydemir, Yunus Emre Aydemir, Şensu Serdar, Güngör Çakır, Nurdoğan Bayram, Kemal Ayaz, Nuri Toprak, Aziz Baştan, İbrahim Dursun, Yasin Ayaz, Ömer Kurt seçildi.

 

28 Ocak 2020 , Salı Bu haber toplam 5557 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU