Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Muhtarlar teleferiğe karşı


Sapanca’da çok sayıda mahalle muhtarı, Hasanpaşa Mahalle Muhtarı Hasan Koçlu tarafından organize edilen toplantıda, teleferik projesini konuştu. Muhtarlarda teleferiğe karşı olduklarını ifade ettiler.

Detaylar görüşüldü

Teleferik binasının yapılacağı Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesi Muhtarı Hasan Koçlu’nun teleferik projesini görüşmek üzere düzenlediği toplantı Sapancalı Muhtarları bir araya getirdi. Hasanpaşa ve Mahmudiye mahallelerini kapsayan projenin biran evvel durdurulmasını isteyen muhtarlar, Orman Bölge Müdürlüğü’ne tahsislerin iptali için verilecek olan dilekçeye de imza attılar.

Birlik olma kararı

Toplantıya katılan muhtarlara teşekkür eden Hasanpaşa Mahalle Muhtarı Hasan Koçlu, “Sapanca tek bir ses, tek bir yürek ve tek bir görüş olarak bu projenin biran önce iptalini istemektedir” dedi.  Toplantıda muhtarların sorunlarının detaylı olarak konuşulduğunu da ifade eden Koçlu, “Sapancalı muhtarların tek ses olabilecekleri, sorunları dile getirebilecekleri, çözüme daha çabuk ulaşabilecekleri bir çatı altında toplanılması kararına varıldı” diye konuştu.  

 

28 Ocak 2020 , Salı Bu haber toplam 414 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU