Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Valilik çalışanları ulaşımdan şikâyetçi


Türk Büro Sen’in Sakarya Valiliği İşyeri Temsilcisi İsmet Karaca, “Memur arkadaşlarımızın ulaşımla ilgili büyük sıkıntıları var. Sabahları ve akşamları yoğunluktan dolayı büyük bir sıkıntı yaşıyor. Bu sorunu çözmek için defalarca girişimde bulunduk ama çözemedik” dedi.

Sıkıntıyı çözeriz

Türk Büro Sen’in Sakarya Valiliği İşyeri Temsilcisi İsmet Karaca ve beraberindekiler Camiliye en yakın güzergâhı olan yazlık taksi dolmuş durağını ziyaret etti. Durak Başkanı Abdullah Odabaş ve Başkan Yardımcısı Ergün Bulut, “UKOME Şube Müdürlüğüne dilekçeyle başvuru yapın olumlu sonuç halinde her gün 20 taksi dolmuşu Camili’de oturan vatandaşların ve Sakarya Valilik Kampüsü’nde çalışan personelin hizmetine sunalım ulaşımla olan bütün sıkıntılarınızı çözeriz. Sakarya Büyükşehir Ulaşım Dairesi Başkanı Ömer Turan ve UKOME Şube Başkanı Bekir Güngör’e dilekçemizi mail adreslerine gönderdik. Yetkililerden konuyu ivedilikle incelenmesini Camili’de oturan vatandaşların ve Kampüs çalışanların mağduriyetlerinin giderilmesini talep ediyoruz” dediler.

 

30 Ocak 2020 , Perşembe Bu haber toplam 419 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU