Günün Tarihi:12 Nisan 2021

Ankara’dan mutlu döndüler


Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve beraberindekiler Ankara ziyaretlerinde Tarım ve Orman Bakanı Dr. Ekrem Pakdemirli İş-Kur Genel Müdürlüğüne atanan Akyazılı Bekir Aktürk’le görüşerek taleplerini iletti.

Destek istediler

Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Yardımcısı Ünal Gündüz, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Ekrem Pakdemirli’ye içeriğinde Akyazı’nın yeni gelişim sahası, alternatif tarım, yeni imar sahaları, Köy yerleşim alanları ve arazilerin toplumlaştırılması, Akyazı’nın yeni gelişim sahası olan bir dosya takdim etti. Bu konularda Bakan Pakdemirli’den destek istedi.

Gereken yapılacak

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Ekrem Pakdemirli’de dosya içinde olan hususların teknik analizlerini yaptıktan sonra yapılması gereken husus ne ise onu yapmak için yetkililere gerekli talimatı vereceğini ve yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Teşekkür etti

Akyazı Belediye Başkanı Soykan’da, Bakan Pakdemirli ile çok yararlı bir görüşme yaptıklarını, gösterdiği yakın ilgi ve verdiği dosya içinde bulunan hususları inceledikten sonra gereğini yapacağı konusunda söz verdiğini belirterek, teşekkür etti.

Milletvekili Atabek

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Yardımcısı Ünal Gündüz’ün Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’ye yaptığı ziyarette AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’te yer aldı ve Akyazı heyetine ev sahipliği yaptı.

Toplum yararına

Akyazı Belediye Başkanı Soykan ile yardımcısı Gündüz’ün ikinci ziyaret durağı İş-Kur’un yeni Genel Müdürü Akyazılı Bekir Aktürk oldu. Soykan ve Gündüz bu ziyaretlerinde Akyazılı Müdür Aktürk’e hem hayırlı olsun temennisinde bulundu, hem de toplum yararına projesi kapsamında kendisinden destek beklediklerini söyledi.

Belediye elemanları dikkat 

Aynı ziyarette Soykan ve Gündüz, Genel Müdür Aktürk’ten çalıştırılmak üzere belediyelere gönderilen elemanların daha dikkatli seçilmesi talebinde bulundu. İş-Kur Genel Müdürü Bekir Aktürk, Akyazı Belediye Başkanı ve yardımcısını makamında ağırlamaktan büyük zevk ve mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu ziyarette bana aktarılan hususları da dikkatli bir şekilde dinledim ve gereğini de ona göre yapma kararlılığındayım” dedi.  

 

1 Şubat 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 390 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU