Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

İşçi zaferi kutluyor


Türk Metal Sendikası ile MESS arasında aylardır süren ve geçtiğimiz günlerde mutlu şekilde sonuçlanan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonrasında işçiler fabrikalarda sevinçlerini yaşamaya devam ediyor.

Sakarya’da Türk Traktör, Otokar, B-Plas ve Noksel fabrikalarında çalışan 2 bin 500 işçi Türk Metal Sendikası ile MESS arasında aylar sonra sonuçlanan görüşmeler sonrasında imzalanan toplu iş sözleşmesini kutlamaya devam ediyor. Alınan haklardan oldukça memnun olan işçiler fabrikalarda sevinçlerini yaşamaya devam ediyor. İşçilerin mutlulukları sendika tarafından hazırlanan ‘Vardiya’ gazetesinin dağıtımında bir kez daha gözler önüne serildi. ‘Zafer’ manşetini taşıyan gazeteyi alan işçiler birlikte zafer pozu vermeyi de ihmal etmediler.

 

1 Şubat 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 930 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU