Günün Tarihi:8 Nisan 2020

Şahin ‘Ezberi bozacağım’


Cumhuriyet Halk Partisi’nde 15 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan kongre öncesinde Avukat Reyhan Şahin il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Açıklama yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 15 Şubat’ta Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan il kongresi öncesinde il başkan adayları birer birer belli oluyor. Ecevit Keleş’in sosyal medya üzerinden adaylığını açıklamasının ardından dün de Avukat Reyhan Şahin il binasında düzenlediği basın toplantısı ile il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Şahin’in adaylık açıklamasına İl Başkanı Erdoğan Isır’ın yanı sıra Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin, Kocaali İlçe Başkanı Mithat Sarı, Serdivan İlçe Başkanı Sebahattin Gülbaş ve çok sayıda partili de katıldı.

 

Partinin neferi

Partisinin iktidar olmasını istediği için il başkanlığına aday olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Reyhan Şahin, “Milletvekilleri, belediye başkanları, meclis üyeleri adaylık süreçlerinde eşit yarışıp kenetlenerek yol yürüsünler istiyorum. Kentim; CHP'li Milletvekilleri, belediye başkanları ve meclis üyeleri tarafından yönetilsin istiyorum. Bu yüzden partimin neferi olarak yol arkadaşlarımın harcı olmaya talibim.” şeklinde konuştu.

 

Görev bilinci

Şahin, “Ezberleri bozup, parti içi yarışları barışa dönüştürmeye; tüm gücümüzle kentin, ülkenin sorunlarına çözüm üretmek için birlikte çalışmaya talibim. Kadınların öldürülmediği, çocukların istismara uğramadığı, emekli, esnaf, çiftçi, öğrenci-öğretmen, emekçi-işveren birlikte büyüdüğü paylaştığı bir ülke için onurlu bir iktidarı hak ettiğimizi düşünüyorum. Bugüne dek yaklaşık 30 senedir; görev bilinci ve sorumluluk anlayışı ile sürdürdüğüm siyasi çizgimi silinmeyecek kadar net olduğu inancındayım. Ve Nazım’ın dediği gibi ‘Ve bir orman gibi kardeşçe yaşamak’ için desteğinizi istiyor saygılar sunuyorum” dedi. 

1 Şubat 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 10722 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU