Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Vatandaşa afet bilgilendirmesi


Afetlere Hazırlık Yılı kapsamında Sakaya Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü tarafından şehirdeki AVM’lerde çocuklar, gençler ve aileler bilgilendirildi.

Kurulan stantlarda vatandaşlara olası afet ve acil durumlar öncesi, sırası ve sonrası neler yapılması gerektiği konularında uygulamalar ve örneklerle anlatıldı. AFAD Sakarya İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’da vatandaşları bilgilendirerek, “Çocuklara, gençlerimize ve ailelerine uygulamalar ile deprem sırasında neler yapabileceğimizi anlatarak geçlerimizi ve aileleri AFAD gönüllüsü olmaya davet ettik. Kurduğumuz AFAD standında Elazığ ilinde yaşadığımız deprem'de afetzede vatandaşlarımız için vatandaşlarımızdan SMS ile kampanyaya destek olmalarını istedik. Bizlere destek olan gençlere ve ailelerine teşekkür ederiz” dedi.

 

4 Şubat 2020 , Salı Bu haber toplam 336 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU