Günün Tarihi:21 Nisan 2021

Çiftçiler fuar için İzmir’e gitti


Adapazarı Ziraat Odası ve Erenler-Arifiye Ziraat Odası’na üye yaklaşık 150 çiftçi 6-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Tarım ve Hayvancılık Fuarı için İzmir’e gitti.

İki gün kalacaklar

2019 yılında 70 ülkeden 854 katılımcı firmayı 337 bin 240 ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarı arasındaki İzmir Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 06 - 09 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Adapazarı Ziraat Odası ve Erenler-Arifiye Ziraat Odası’na üye yaklaşık 150 çiftçi de fuar için dün otobüslerle İzmir’e hareket etti. İki gün İzmir’de kalacak olan çiftçiler burada tarım ve hayvancılık alanında geliştirilen ürünleri inceleme fırsatı bulacaklar. 

6 Şubat 2020 , Perşembe Bu haber toplam 417 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU