Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

İki müdürde göreve başladı


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü Sinan Adaş ile İşletme Pazarlama Şube Müdürü Turgut Duran yeni görevine başladı.

Turgut Duran

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü’nde Yozgat Orman İşletme Müdürü olarak görevini yürütmekteyken Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde İşletme Pazarlama Şube Müdürü olarak atanan Turgut Duran yeni görevine başladı.

Sinan Adaş

Ankara Orman Bölge Müdürlüğü’nde Çerkeş Orman İşletme Müdürü olarak görevini yürütmekteyken Genel Müdürlüğümüzün oluruyla Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü olarak Sinan Adaş atandı ve görevine başladı.

Bölge müdüründen ziyaret

Orman Bölge Müdürü Ziya Polat beraberinde Bölge Müdür Yardımcıları Halis Belen, Halil Karademir, Adil Şencan, Personel Şube Müdürü Abdullah Yeşildal ve Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci, göreve başlayan Turgut Duran’a ve Sinan Adaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

7 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 341 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU