Günün Tarihi:1 Mart 2021

Av. Kazan'dan teleferik mesajı


Avukat Zafer Kazan; ‘Son kararı Belediye Meclisi verecektir!’

Sakarya 2. İdare Mahkemesi’ne dava açan 12 vatandaşın avukatı olan Baro eski Başkanı Zafer Kazan, “Son kararı Sapanca Belediye Meclisi karar verecek” dedi.

Mahkemenin telafisi güç veya imkansız zararlar doğabileceğinden yürütmeyi durdurma kararı aldığını belirten Kazan, “İmar değişimini belediye meclisi yapar. Başkanın veya müdürlüğün böyle bir yetkisi yok. Dava usulüne uygun olmasaydı mahkeme ret ederdi. Bu karara göre de 30 gün içinde belediye meclisi toplanıp yeni bir karar verecek. Belediye  Meclis üyelerinin de vatandaşın yanında olup olmadığını da orada göreceğiz. Eğer meclis toplanmazsa mahkeme kararı uygulanmadığı için dava açarız” dedi.

7 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 358 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU