Günün Tarihi:19 Nisan 2021

Muhtarlar bu sefer seçimi konuşmadı


Akyazı Yeniorman Mahalle Muhtarı Ahmet Savaş ve Türkorman Mahalle Muhtarı Cihan Yılmaz, meslektaşları olan diğer mahalle muhtarlarını ağırladı.

Sorunlarını paylaştılar

Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş’un önderliğinde mahalle muhtarları, ‘Mahalle Ziyaretleri’ kapsamında Yeniorman Mahalle Muhtarı Ahmet Savaş ve  Türkorman Mahalle Muhtarı Cihan Yılmaz’ın konuğu oldu.   Muhtarlar Derneği Başkanı Durmuş, “Mahalle gezilerinin tek amacı var o da birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirmek. Aynı ziyaretlerde bir araya gelen mahalle muhtarlarımızın varsa sorunlarını ve önerilerini dinlemektir. Ziyaret ettiğimiz mahallelerimizde uhtar arkadaşlarımız bizlere ev sahipliği yapıyorlar ve ağırlıyorlar. Yeniorman Mahallemiz ve  Türkorman Mahallemiz aynı ziyarette ev sahipliği yaptı. Her iki Mahalle muhtarıma ve sakinlerine teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Durmuş Akyazılı muhtarlar olarak şu ana kadar 35 mahallede bir araya geldiklerini ve bu ziyaretlerini mahalle sayısı tamamlana kadar devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Keser misafir oldu

Akyazılı muhtarların Yeniorman Mahallesi ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Daire Başkanlığı Sekreteri Anıl Keser misafirleri oldu. Keser ilk önce Akyazı Muhtarlar Derneği binasına giderek Dernek Başkanı Bekir Durmuş’u makamında ziyaret etti ve kendisine ve tüm muhtarlara başarı dileklerini iletti. Daha sonra da muhtarlarla birlikte Yeniorman Mahallesine giderek orada yapılan toplantıya katıldı. Muhtarlık Daire Başkanlığı Sekreteri Anıl Keser, Akyazılı muhtarların bu dayanışmasının kendisini son derece memnun ve mutlu ettiğini söyledi.

Kongre konuşulmadı

Aynı zamanda Akyazılı muhtarlar 26 Şubat günü kongreye gidiyorlar. Şuana kadar  Dernek Başkanı Bekir Durmuş ile Gazi Süleyman Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Kahraman yapılacak olan kongrede başkanlığa aday olduklarını açıkladı. Muhtarların Yeniorman Mahallesi ziyaretine adaylığını açıklayan Yaşar Kahraman’da katıldı. Ziyarette kongre ve seçimle ilgili konuşma yapılmaması düzenlenen toplantının en güzel yanlarından biri olarak dikkat çekti ve değerlendirme öyle yapıldı.

8 Şubat 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 386 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU