Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Rahatlatan açıklama!


İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş,Adapazarı Atatürk İlkokulu’nun aynı bölgede eğitime devam edeceğini belirti.

Katlı otopark

Bilindiği  gibi, Adapazarı Atatürk İlkokulu Büyükşehir Belediyesi’ne devredilecek ve Büyükşehir Belediyesi’nce Atatürk İlkokulu’nun yerine katlı otopark yapılacak.

İki okul binası

Büyükşehir Belediyesi Atatürk İlkokulu’nun yerine karşılık imzalanan protokol gereği Çark Caddesi’ndeki yıkılanİmam Hatip Lisesi ile askeri alana iki okul binası yaptıracak.

Netlik yoktu

Bu gelişmeler doğrultusunda Atatürk İlkokulu’nun eğitime nerede devam edeceği konusunda belirsizlik vardı. Bu belirsizlik öğrenci velilerini uzun süredir tedirgin ediyordu.

Aynı bölgede

Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, dün telefon ile arayarak, ”Atatürk İlkokulu aynı kurumsal kimliği ve bütünselliği içinde bölge içinde kalacak”  diye yaptığı açıklamasıyla velilerin yüreğine su serpti. 

11 Şubat 2020 , Salı Bu haber toplam 360 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU