Günün Tarihi:8 Nisan 2020

‘Erdoğan Isır’ı destekliyoruz


Pamukova CHP İlçe Başkanı Fikret Uysal ve Taraklı İlçe Başkanı Kadir Güneş, 15 Şubat Cumartesi günü yapılacak il kongresinde, ilçe örgütü ve il delegelerinin mevcut İl Başkanı Erdoğan Isır'ı destekleme kararı aldığını açıkladı.

9 il delegesi

CHP İlçe Başkanı Fikret Uysal yapılan toplantı sonunda il delegelerinin tamamının mevcut İl Başkanı Erdoğan Isır'ı destekleme kararı aldığını ifade ederek, "İl delegelerimizle gerçekleştirdiğimiz toplantıda, 9 il delegemizde kendi iradeleri ile Erdoğan Isır'ı destekleyeceklerini ifade ettiler.

 

Doğal bir şey

Bizde İlçe yönetimi olarak İl delegelerimizin aldığı karar doğrultusunda İl Başkanlığı Kongresinde Erdoğan Isır'ı destekleyeceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz " dedi. Pamukova CHP de 9 il delegesi de, "Pamukova'nın evladı Erdoğan Isır'ı desteklememizden daha doğal bir şey olmaz. 15 Şubat Cumartesi günü 9 İl delegesi blok olarak Erdoğan Isır'a oy vereceğiz" şeklinde konuştular.

 

Daha yukarı

CHP Taraklı İlçe Başkanı Kadir Güneş, 15 Şubat 2020 Cumartesi günü yapılacak CHP Sakarya İl kongresinde İl Başkan adaylarına başarılar dilediğini ifade ederek, “Delegelerimiz partimizin başarısının Erdoğan Isır ile daha da yukarılara çıkaracağına inandığı görüşündeler. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi. 

13 Şubat 2020 , Perşembe Bu haber toplam 10857 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU